Instalacje centralnego ogrzewania: wycena, montaż, serwis i konserwacja. Sprzedaż i serwis kotłów CO

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Co oferujemy?

-doradztwo w kwestiach montażu instalacji centralnego ogrzewania (CO) oraz wyboru odpowiedniego kotła CO

-montaż kotłowni CO

-sprzedaż i montaż kotłów CO, wiodących producentów na rynku

-profesjonalną konserwację istniejącej już instalacji CO, która regularnie przeprowadza zapewni wysoką efektywność ogrzewania

-serwis pogwarancyjny kotłów CO

-serwis gwarancyjny kotłów Termet – jesteśmy autoryzowanym serwisantem tego producenta.

Stosujemy optymalne dla klientów rozwiązania. Proponujemy produkty i materiały najwyższej jakości. Naszym celem jest osiągnięcie przez klientów oszczędności w kosztach ogrzewania, przy zachowaniu najwyższej efektowności grzewczej kotłów i instalacji CO.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2280″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_attachment=”scroll” css=”.vc_custom_1462732768246{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_tta_accordion style=”outline” active_section=”1″][vc_tta_section title=”Wymagania techniczne?” tab_id=”1462718172355-89f82983-80b0″][vc_column_text]Ofertę przygotowujemy po wizycie w miejscu inwestycji i zebraniu danych na temat kotłowni, stosowanych wcześniej rozwiązań grzewczych, systemie ocieplenia budynku itp. Stosujemy optymalne dla klientów rozwiązania. Proponujemy produkty i materiały najwyższej jakości. Naszym celem jest osiągnięcie przez klientów oszczędności w kosztach ogrzewania, przy zachowaniu najwyższej efektowności grzewczej kotłów i instalacji CO. [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Cena instalacji i kotłów CO?” tab_id=”1462718172442-19878ab5-2284″][vc_column_text]Ceny instalacji ustalane są po wizycie naszego doradcy w miejscu inwestycji. Po zebraniu wszystkich informacji w ramach naszego audytu wycenimy i zaproponujemy rozwiązania dla instalacji CO.

Ceny kotłów CO są dostępne po kontakcie z naszym zespołem.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Pytania?” tab_id=”1462718280002-56e150ce-3a13″][vc_column_text]W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasz zespół przygotuje ofertę indywidualną. [/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Zajmujemy się także konserwacją istniejących już instalacji CO oraz serwisowaniem kotłów CO.

 

 

Zapraszamy do kontaktu![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kategoria

Nowe artykuły

Znajdź interesujący temat

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Wypełnij formularz    Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, piętro 10
    00-124 Warszawa

    2 oddział:
    Budy Siennickie 61, 05-190 Nasielsk

    Copyright @ 2022 sozoenergia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone