SOZO Energia Niskooprocentowany kredyt banku BNP Paribas

Miło nam Państwa poinformować o rozpoczęciu przez nas współpracy z bankiem BNP Paribas w zakresie udzielania niskooprocentowanych kredytów na instalacje fotowoltaiczne (PV) przy zakupie i montażu instalacji przez SOZO Energia.

Dzięki podjeciu takiej współpracy z bankiem BNP Paribas oferujemy Państwu niskooprocentowany kredyt na instalacje PV w trzech wariantach:
– oprocentowanie w wysokości 0,30% miesięcznie (3,6% rocznie);
– oprocentowanie w wysokości 0,25% miesięcznie (3% rocznie) w przypadku kredytu udzielonego na maksymalnie 60 miesięcy (nie dłużej);
– oprocentowanie w wysokości 0,35% miesięcznie (4,2% rocznie) w przypadku możliwości odroczenia wpłaty pierwszej raty kredytu o 3 miesiące.

Trzecia opcja pozwala uzyskać kredyt na sfinansowanie instalacji PV, jej montaż i uruchomienie (3 miesiące bez wpłaty pierwszej raty). Gdy instalacja PV produkuje już energię elektryczną, oszczędności uzyskane z obniżenia rachunków za prąd, można przeznaczyć na spłatę raty kredytu. 
Długość kredytu, wysokość rat jest ustalana indywidualnie, według potrzeb Klienta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przykładowa symulacja kredytu:

Instalacja fotowoltaiczna o wartości 30.000 PLN, przy wyborze opcji oprocentowania w wysokości 0,30% miesięcznie (3,6% rocznie):

  • liczba rat 36 – wysokość raty około 924 PLN;
  • liczba rat 60 – wysokość raty około 590 PLN;
  • liczba rat 96 – wysokość raty około 403 PLN.