SOZO Energia Historia SOZO Energia

Historia SOZO Energia

Właściciel SOZO Energia ma ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania i instalacji hydraulicznych. Jest również autoryzowanym serwisantem kotłów Termet.

Posiada uprawnienia SEP elektryczne oraz gazowe, a także jest certyfikowanym przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) instalatorem odnawialnych źródeł energii (OZE) i znajduje się w rejestrze certyfikowanych instalatorów OZE UDT.

Certyfikaty UDT:

  • systemów fotowoltaicznych – nr OZE-W/27/000033/19;
  • kolektorów solarnych – nr  OZE-W-27/000034/19;
  • pomp ciepła – nr OZE-W/27/000035/19;
  • kotłów i pieców na biomasę – nr OZE-W/27/000032/19.

5 lat temu właściciel zainteresował się czystą energia, a w szczególności panelami  fotowoltaicznymi i kolektorami słonecznymi. W międzyczasie rozpoczął naukę w Akademii Viessmann, na kierunku technik odnawialnych źródeł energii (OZE), a po jego ukończeniu rozpoczął rozwój nowych przedsięwzięć, jakimi są instalacje fotowoltaiczne i solarne w postaci założenia nowej firmy SOZO Energia.

Obecnie – jako SOZO Energia z dumą dostarczamy inwestorom prywatnym jak i firmom naturalne źródło czystej energii pochodzącej ze słońca, doprowadzając do osiągnięcia korzyści przez klientów z obniżenia kosztów, a także przyczyniamy się równocześnie do zmniejszenia globalnego zanieczyszczenia powodowanego paliwami kopalnymi.

Wciąż jesteśmy w drodze naszego rozwoju, ale dajemy Państwu to, co w nas najlepsze – naszą praktykę, nie teorię i pełen profesjonalizm. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/konserwator/ftp/sozoenergia/wp-content/themes/zoo-solaris/zoo-solaris/clever-vc-addon/shortcodes/shortcode-timeline.php on line 10